Tomasz Żółty
Kancelaria Radcy Prawnego
31-546 Kraków, ul. Mogilska 86/11

_DSC2837_p Tomasz Żółty – Radca prawny zrzeszony w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie, jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Karierę radcowską rozpoczął w 1992 roku. Od 1995 roku wykonuje zawód radcy prawnego, a od 1997 roku prowadzi indywidualną kancelarię.

Radca prawny Tomasz Żółty świadczy pomoc prawną między innymi przy zakładaniu, organizacji i rejestracji spółek osobowych i kapitałowych. Pracuje na rzecz firm zajmujących się produkcją, inwestycjami i budownictwem oraz różnego rodzaju usługami i handlem. Świadczy również usługi prawnicze w szerokim zakresie związanym z zarządzaniem i własnością nieruchomości, na rzecz inwestorów, deweloperów, wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych. W swojej bogatej praktyce zawodowej przez wiele lat zajmował się obsługą prawną firm zajmujących się projektowaniem i budownictwem drogowym. Posiada bogate doświadczenie zawodowe jako pełnomocnik procesowy, reprezentuje swoich Klientów w sprawach cywilnych przed sądami wszystkich instancji oraz przed Sądem Najwyższym. Skutecznie reprezentuje przedsiębiorców w postępowaniach odwoławczych w sprawach o udzielenie zamówień publicznych.
Włada językiem angielskim i rosyjskim.

Prawo dla Ciebie

Kancelaria prawna dla Ciebie

Prawo dla Ciebie

Profesjonalna pomoc prawna dla osób fizycznych.

Więcej

Nie ulega wątpliwości, że życie niemal codziennie gotuje nam niespodzianki, także prawne. Odziedziczenie spadku, podwyżka czynszu, kupno mieszkania, niesolidny wykonawca, nieoczekiwany spór z sąsiadem, kredyt w banku, albo co gorsza, w parabanku, powoduje nierzadko konieczność bliskiego kontaktu ze skomplikowanym systemem prawnym.

Więcej

Prawo dla biznesu

Kancelaria prawna dla biznesu

Prawo dla biznesu

Profesjonalna obsługa prawna dla firm.

Więcej

Kancelaria zajmuje się kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych we wszystkich dziedzinach prawa. Nasze doradztwo prawne jest skoncentrowane na znajdowaniu najlepszych rozwiązań, biorących pod uwagę zarówno bieżące jak i długoterminowe cele Państwa Firmy, związane z kierunkami jej rozwoju.

Więcej

Windykacja

Windykacja Kraków - odzyskiwanie należności

Windykacja

Masz problem ze ściągnięciem wierzytelności?

Więcej

Kancelaria oferuje pomoc prawną na każdym etapie odzyskiwania należności powstałych w związku z obrotem gospodarczym oraz w relacjach pomiędzy osobami nie będącymi przedsiębiorcami.
Więcej